Hollywoodi kommertsprojektide subsideerimine Eesti maksumaksjate rahaga on absurdne

Varro Vooglaiu sõnul jääb täiesti arusaamatuks nii see, miks peab Eesti maksumaksjate miljonitega Hollywoodi äriprojekte poputama, just nagu ka see, kuidas on üleüldse õigustatud maksumaksjate rahaga nii kergekäeline ümberkäimine.

“Sellest, et sama raha eest saaks 33,3 aastat Valga haigla sünnitusosakonda avatuna hoida või raskelt haigetele lastele ravimeid osta, ei hakka enam uuesti pikemalt kirjutama. Aga õige, jah, see ju ei teeks Eestit Hollywoodis tuntuks,” märgib ta.

“Mina igal juhul makse maksta ei taha, kui minu maksuraha kasutatakse mitte elementaarsete riiklike funktsioonide täitmiseks, vaid Hollywoodi äriprojektide subsideerimiseks,” selgitab ta, osutades ühtlasi tõsiasjale, et jutt, nagu oleks selline rahakasutus vajalik Eesti tuntuse tõstmiseks maailmas on lihtsalt naeruväärne.

Vaata lähemalt videost.

Täiendatud Varro Vooglaiu vastusega Martin Helme selgitustele (vt altpoolt).

Martin Helme kirjutab, et valitsus ei subsideeri Eesti maksumaksja rahaga Hollywoodi kommertsprojekti ning et tegelikult…

Posted by Varro Vooglaid on Reede, 21. juuni 2019

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.