Viivuks on hea heita endalt ilmamaa kära ja keskenduda jõulumüsteeriumile, mille keskmeks on valguse sünd keset pimedust. Objektiivi toimetus soovib Teile ja teie perekonnale, sõpradele ja kõikidele lähedastele rõõmurohkeid jõulupühi ja häid kordaminekuid uuel aastal!

Ajad on ärevad ja lootust kipub tänapäeva maailmas üha vähemaks jääma. Maailmas ja Eestiski tõstavad globalistide mahitusel pead äärmiselt ohtlikud tendentsid, mis annavad märku vaba ühiskonna kokkuvarisemisest, riiklike sunnimehhanismide ja diktatuuriliste suundumuste süvenemisest. 

Jõululaupäeva eel jõudis avalikkuse ette pahaendeline uudis: teadusnõukoda lasti peaminister Kaja Kallase poolt lahti ja uue teadusnõukoja juhiks määrati vaktsineerimiskohustuse kehtestamist pooldav Toivo Maimets

Need on väga halvad märgid, mis viitavad sellele, et Kallase apartheidivalitsus plaanib ühel või teisel viisil riiklikku sundvaktsineerimise kampaaniat. On täiesti selge, et algaval aastal tuleb meil oma elementaarsete kodanikevabaduste ja põhiseaduslike õiguste kaitseks lüüa mitmeid lahinguid ning kergeid võite ja n-ö jalutuskäiku pargis ei paista kuskilt. 

Samas võib jõulupühade eel märkida ka rõõmsaid uudiseid. Meie jõulukampaania õnnestus taaskord suurepäraselt. Tuhandete toetajate ja lugejate abil jõudsime üksnes kümne päevaga eesmärgini. Kampaania käigus tervikuna annetati Objektiivi edasikestmiseks ja töö tõhustamiseks üle saja tuhande euro. 

See näitab suurt usaldust meie töö vastu ja selle õigustamiseks anname järgmisel aastal endast oma parima.

Suur tänu teile kõigile, head lugejad ja toetajad! Teie panuse ja usalduse toel jätkab Objektiiv seismist vaba sõna ja kodanike põhiseaduslike õiguste kaitsel.

Hoolimata ärevatest aegadest ja tumedatest sõnumitest on eriliselt oluline väärtustada neid hetki, mis lubavad meil koguda ennast pere ja lähedaste keskel. Viivuks on hea heita endalt ilmamaa kära ja keskenduda jõulumüsteeriumile, mille keskmeks on valguse sünd keset pimedust. 

Kallil jõuluajal on aeg seisatada vaikuses ja mõelda lihakssaanud Jumala Sõnale, kelles on meile antud arm ja tõde, elu ja valgus.

Olgu aasta kõige pimedamal hetkel maailma sündinud valgus meile kõigile lootuseks, et meie ühise võitluse tulemusel süttiks Maarjamaal üha eredamalt põlema tõe leek.

Objektiivi toimetus soovib Teile ja teie perekonnale, sõpradele ja kõikidele lähedastele rõõmurohkeid jõulupühi ja häid kordaminekuid uuel aastal!