Kristiina Ojuland EKRE ja RÜE meeleavaldusel immigratsiooni vastu. Foto: Liis Treimann, Postimees/Scanpix

Sihtasutuse Euroopa Rahvusrinne uueks juhatuse liikmeks sai Rahva Ühtsuse Erakonna esimees ja endine välisminister Kristiina Ojuland, kes kutsub üles koondama kõik jõud, et Euroopa ei muutuks Euraabiaks.

“Aeg on küps, et naasta rahvusvahelisse poliitikasse ja seista Eesti huvide eest islamiseeruvas Euroopas. Peame olema valmis Euroopa Liidu lagunemiseks ja seadma õigeaegselt sisse suhted Euroopa rahvusriikide tulevaste juhtidega,” kommenteeris Ojuland astumist uude ametisse ja lisas:

“Peame koondama kõik jõud, et seista põliseurooplaste õiguste eest elada oma maal oma kommete ja reeglite järgi, et seista vabaduse eest ise otsustada, et Euroopa ei muutuks Euraabiaks.”

Sihtasutuse Euroopa Rahvusrinne nõukogu esimehe Marek Tohu sõnul on praegune valitsus äraootaval seisukohal ja järgib vaid Brüsselist tulevaid käske.

“Me ei pea õigeks istuda viimases vagunis ja vaadata pealt, kuidas Euroopa Liit laguneb. Me peame seisma Eesti huvide eest. Me tahame teha koostööd nende jõududega Euroopas, kas seisavad rahvusriikide õiguste eest ise otsustada oma asju ja kes seisavad valge, kristliku Euroopa säilimise eest,” ütles Tohu.