Saksamaal nimetas varjupaigataotlejast vägistaja oma ohvrit kohtus prostituudiks. Illustreeriv foto: Nosnibor137/Bigstockphoto.com

Saksamaal matšeetega telkivaid sakslasi rünnanud ja tütarlapse vägistanud ghanalasest varjupaigataotleja tembeldas oma ohvri kohtus prostituudiks.

Eric X. lõikas oma matšeetega katki Bonni lähistel looduses aega veetvate noorte telgi ning nõudis neilt esmalt väärtasju, vahendab Breitbart.

Eirates oma advokaatide nõuannet suu kinni pidada kukkus ghanalane oma ohvreid nöökima ning teatas täpselt kokkulangeva DNA argumendi peale, et "kui kohus ütleb, et see on minu DNA, siis pean ma seda plikat prostituudiks kutsuma."

"Kes iganes kaitseb seda plikat, kes väidab, et ta vägistati, on räpaseim mees maa peal," röökis oma varjupaigataotlusele eitava vastuse saanud mees käeraudu raputades.

Ühtlasi pidas ta vajalikuks pajatada pikemalt oma elust koduses Ghanas, kus "isal oli mitu kakaopalmi ning oli sealkandis nagu kuningas. Tal oli palju raha ja ta oli väga tuntud."

Ning "kuningal võib Ghanas olla niipalju naisi, kui ta tahab."

Jutust selgus, et kodukandist tuli põgeneda pärast seda, kui tüli käigus isa päranduse pärast puudutas noormees kõplaga surmavalt oma lähisugulast.

Vaata videolõiku kohtuistungist ja loe saksa keeles lähemalt siitsiit ja siit.