Ema veel sündimata lapsega.

 

Objektiivi raadiosaates kõnelevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi sündimata laste tapmise teemal, mis taaskord on ühiskonnas aktuaalseks muutunud. Kommenteeritakse presidendi kriitikat Martin Helme suunal ning Postimehe räiget juhtkirja.  

Võimupostitsioonil olevad inimesed ei saa võtta ideoloogilise tsensori rolli keelamaks inimestel väljendada selgeid ja õigeid seisukohti.

Vastupidine on ühiskonna kliima seisukohalt väga murettekitav suundumus, on Varro Vooglaid ja Markus Järvi veendunud kommenteerides Kersti Kaljulaidi kriitikanooli Martin Helme laste sünnieelse tapmise vastase arvamusavalduse suunas.

Veelkord võetakse vaatluse alla ka Postimehe juhtkirjas esitatud nürimeelsed väited lapse sünnieelse arengu kohta ning religioossed, teaduslikud ja eetilised argumendid, mille abil üritab Postimees tituleerida kogu diskussiooni sündimata laste eluõiguse üle pseudoteemaks.

Kuulake lisa saatest!

Objektiivi raadiosaade on käesoleval hooajal Pereraadio eetris üle nädala reedeti ja kordusena laupäeval, järelkuulatav meie portaalis.

Juhtkiri: Postimehe déjà-vu

Fookuses: sündimata inimese tapmine pole mitte kunagi pseudoteema