KOLUMN ⟩ Malle Pärn: kas "foobiat" jäi nüüd vähemaks?
Eelmisel pühapäeval oli meil väljamõeldud foobiate ja normaalsete inimeste vihkamise ja laimamise päev, kirjutab Malle Pärn.
Eelmisel pühapäeval oli meil väljamõeldud foobiate ja normaalsete inimeste vihkamise ja laimamise päev, kirjutab Malle Pärn.
Eesti välisministeerium, Eesti saatkonnad ning ka USA saatkond Eestis heiskasid eilse rahvusvahelise homofoobia, transfoobia ja bifoobia vastase päeva puhul vikerkaarevärvilised homo- ja transliikumise lipud.