Iisraelis kehtis ränk vaipvakjtsineerimise sund ka lastele. 8-aastase Iisraeli poisi Rafael Peledi vaktsineerimine Ramat Gani linna Sheba Tel Hashomeri haiglas, 22.11.2021. Foto: Scanpix

Berliinis elav angloameerika näitekirjanik ja poliitikaanalüütik CJ Hopkins võtab portaalis Consent Factory möödunud "Uue Normaalsuse" aasta kokku, ning leiab, et globaalne eliit ei varja enam oma kavatsusi, ning nende jõhkrutsemine on ületanud igasugused piirid. Ta näeb möödunud aastas ka positiivsemaid toone, sest üha rohkem inimesi on türannia unest ärkamas.

Hiina astroloogias on 2021. valge metallpühvli (härja) aasta. Mina ristin selle "uusnormaalse fašismi aastaks".  

Milline fantastiliselt fašistlik aasta see on olnud!

Ma ei räägi mingist amatööride-fašismist. Ma räägin professionaalsest A-klassi fašismist. Fašismist, mille on ühiselt sisse pühitsenud suure äri- ja poliitiline nomenklatuur. Ma räägin punnsilmsest, tatti pritsivast ja vihast joobunud fašismist.

Ma räägin Uue Normaalsuse fašistliku totalitarismi kehtestajatest, kes karjuvad vihaselt "vaktsineerimata" inimestele järele kui viimaseid "vaktsineeritute" rongist politseinike poolt minema tiritakse ja kes kirjutavad poodide akendele fašistlikke loosungeid. Ma räägin riigijuhtidest, kes kütavad üles masside viha "valede" inimeste vastu; teleajakirjanikest, kes kasutavad "vaktsineerimata" inimeste iseloomustamiseks samu sõnu, mida tarvitasid 20. sajandi esimesel poolel kõige võikamaid inimkatseid toime pannud arstid; progressiusulistest vasakpoliitika toetajatest, kes kehtestavad Facebookis totalitarismi, soovivad "valed" inimesed panna koonduslaagritesse, külvata ühiskonna üle propagandaga ja lämmatada kõik eriarvamused… Ma räägin uuest maailmakorrast.    

Saksamaa kantsler Olaf Scholz manas oma valitsuse programmi tutvustavas kõnes "ekstremistidest koroona-eitajaid": "Me ei lepi äärmuslastega, keda on pisike vähemus ja soovivad tervele ühiskonnale oma tahte peale suruda." Allikas: Consent Factory/Twitter

Siin Euroopas on asjad läinud eriti fašistlikuks. Üks teise järel järel kehtestavad Uue Normaalsuse riigid sotsiaalse segregatsiooni süsteeme, jõustavad "vaktsineerimata" inimestele järjest uusi piiranguid ja kiusavad taga inimesi, kes ei allu Uue Normaalsuse ideoloogiale. Austrias on vaktsineerimine kohustuslik. Saksamaa kavatseb võtta jalge alla sama raja. Ühendkuningriigis kehtestati vaktsiinipassid. Kreeka kehtestas vaktsineerimata pensionäridele trahvid, mida hakatakse maha arvama nende riiklikest pensionidest. Rootslased lasevad ennast kiibistada ja nii edasi.

Uue Normaalsuse Saksamaal on vaktsineerimata inimesed de facto koduarestis. Meid on ühiskonnast eraldatud. Me ei tohi reisida. Me ei tohi meelt avaldada. Meie kirjutisi tsenseeritakse. Meie Uue Normaalsuse valitsus, uusnormaalne korporatiivne meedia ja uusnormaalsed rahvamassid on kuulutanud meid mitte-inimesteks ja meie demoniseerimisest on saanud igapäevane rutiin.

Uue Normaalsuse jõhkardite jõugud saalivad tänavatel, ründavad pensionäre, korraldavad juuksuritöökodades haaranguid, kontrollivad avalikus ruumis "pabereid", mõõdavad inimeste vahelist kaugust ja seda sõna otseses mõttes mõõtepulkadega. Gestaapo võttis isegi ühel jõuluturul vahi alla jõuluvana, kuna ta ei kandnud maski. Koolides alandavad totalitaristidest Uue Normaalsuse õpetajad lapsi sundides neid klassi ees põhjendama, miks nad ei ole vaktsineeritud, samal ajal kui vaktsineeritud lastele plaksutatakse. Tegemist oleks nagu mingite uusnormaalsete hungveipingidega.   

Esimees Mao kui suur punane päike. Hiina kultuurisõja propagandaplakat. Pilt: Whitworth Digital Commons

Kui uusnormaalse Saksamaa uusnormaalne kantsler Olaf Scholz teatas, et "minu valitsuses ei ole punaseid jooni, kui peab tegema seda, mida on vaja", siis ta ei teinud tõenäoliselt nalja. See on ainult aja küsimus kui uusnormaalne propagandaminister Karl Lauterbach peab tähtsa Sportpalasti kõne, kus ta küsib uusnormaalsete käest, kas need soovivad "totaalset sõda" … ja ma arvan, et te teate ülejäänud lugu.

Hermann Göringi Berliini Spordipalee kõne, 18.02.1943. Foto: Wikipedia

Kuid see lugu ei puuduta ainult Uue Normaalsuse Saksamaad, Uue Normaalsuse Euroopat, või Uue Normaalsuse Austraaliat. See ei ole ka lugu massihüsteeriast, või koroonaviirusele "ülereageerimisest". "Uus Normaalsus" on globakapi (globocap; üleilmastunud (jõugu)kapitalismi) toode, mis on läinud maksma mitmeid triljoneid eurosid, mida on arendatud juba päris pikka aega ja tänavune aasta on kulgenud täpselt nende stsenaariumi järele.

Kogu viimase kaheteist kuu jooksul lahti rullunud draama kõrval võib jääda tähelepanuta, et käesolev aasta algas Ameerika Ühendriikide pealinna Washington DC okupeerimisega tuhandete sõjaväelaste (ehk globakapi jõudude) poolt, mis pandi toime 6. jaanuari Kapitooliumi "terroristliku rünnaku" ettekäändel. Seda "rünnakut" nimetatakse ka "riigipöördekatseks", "ülestõusuks", või millekski sama jaburaks, mille panid toime sajad relvastamata president Donald Trumpi toetajad, kes väidetavalt tahtsid "kukutada valitsuse" ja "hävitada demokraatia" ning teha seda… oma paljaste kätega.

Lady Gaga Washington DC kapitooliumil 20.01.2021. Foto: Scanpix

See pidi olema kauaoodatud "tagasi pöördumine normaalsuse juurde" (Return to Normal; Joe Bideni valimislibadus) näitemäng, mida valmistati ette eelmised neli aastat. Sellest pidi saama "ebaõiglase presidendi" (Donald Trumpi) ja tema ametisse valinud populistide avalik häbistamine. Sellest pidi saama globakapi jõu näitamise aasta. Jaanuaris ma kirjeldasin olukorda järgnevalt:

"Teiste sõnadega tahab globakapp meile midagi näidata. Ma pole kindel kui palju selgemaks nad saaksid seda teha. Nad panid just ametisse uue marionettpresidendi, kes ei suutnud isegi oma ametisse vannutamise tseremoonial, kuhu pääsesid ainult vähesed valitseva klassi esindajad ja mida valvas sõjavägi, simuleerida täie aru juures olemist. Mingi Albert Speeri epigoon tegi Mallist (pargiala Kapitooliumi ees, kus avalikkus tavaliselt jälgib presidendi ametisse vannutamist) "lippude põllu", mis pidi sümboliseerima "ühtsust". Nad tegid isegi järele Speeri Lichtdomi. Et pilt lõplikult paika saaks, panid nad tseremoonial hümni laulma Lady Gaga, kes oli riides nagu mõni "Näljamängude" tegelane ja kandis pasknääri (mockingjay; "Näljamängude" üks osa) prossi. Seda tsirkust näidati tervele maailmale.

Valguse katedraal, Zeppelintribune, 1936. Foto: Wikipedia

Ma loodan, et tänaseks on kõik saanud aru, et "tagasi pöördumisest normaalsuse juurde" on saanud "Uue Normaalsuse kehtestamine", mida globaal-kapitalistlik valitsev nomenklatuur sunnib peale tervele maailmale. Sõnum ei saa enam olla selgem, mille Arnold Schwarzenegger võttis lühidalt kokku: pistke p…se oma vabadused (screw your freedom). Mis tähendab: möla maha ja kuulake sõna. "Näidake oma paganama pabereid." "Kasutage paganama soolisi asesõnu (pronouns)." "Sööge paganama putukaid." "Laske ennast, pagan võtaks, ära "vaktsineerida"." "Ärge paganama pärast küsige meie käest, mitu "vaktsiini" süstida tuleb?" "Neid tuleb süstida nii palju kui palju me teid, tõpranahku, käseme," on vastus.

Kõigile peab saama selgeks: rohkem globakapi volitusteta USA presidente ei juhtu, keegi enam Euroopa Liidust välja ei astu, igasugune "populistlik" mäss globaal-kapitalistliku hegemoonia vastu surutakse maha ja kõik peavad andma oma hinge rutjuvale ärklikule ideoloogiale.

Globakapi jõuk oma kavatsusi enam ei varja. Nad kuulutasid seda 2020. aasta märtsis. Nad ütlesid meile kõigile, et meie elud muutuvad ja seda igaveseks. Nad panid sellele muutusele nimeks "Uus Normaalsus" ja hakkasid seda reklaamima … Nad ei varja seda. Nad tahavad, et me saaksime täpselt aru, mis on tulekul: totalitarismi globaal-kapitalistlik  versioon. Totalitarismi, milles me kõik oleme pisikesed õnnelikud totaalsed "tarbijad", kes näitavad üksteisele oma "kuulekuse tunnistusi", mida tehes lubatakse meil natukene elada oma elu.

Mul ei ole isegi vaja üksikasjaliselt möödunud aastat kirjeldada. Tähtsamad sündmused on teil endalgi meeles … Kuidas võeti kasutusele "turvalised ja tõhusad imevaktsiinid", mis ei hoia ära viirusesse nakatumist, ega selle levikut. Mis on tapnud ja vigastanud tuhandeid inimesi, kuid mida te peate tänaseks süstima iga kolme või nelja kuu järel selleks, et te saaksite käia tööl, või et teid lubataks restorani. Kuidas kasutusele on võetud üleilmne sotsiaalse segregatsiooni/digitaalse kuulekuse tunnistuste süsteem, millel pole meditsiiniliselt mitte mingisugust mõtet. Samas "vaktsiinid" täidavad väga hästi neile pandud muid ülesandeid: lahkarvamuste kriminaliseerimine, [uue] "reaalsuse" tootmine, propagandasõda, kovidiaanlik kultus, käivitatud on Uue Normaalsuse suurpuhastus ja kasutusele on võetud terve patologiseeritud totalitarismi arsenal. 

Maski mannekeenid. Foto: Consent Factory

Ma soovin lõpetada positiivsemates toonides, sest, taevas halasta, see fašismi teema on masendav. Ma lihtsalt juhin tähelepanu, ja seda te olete ilmselt ka ise märganud, et üha rohkem ja rohkem inimesi "ärkab", või vähemalt on leidnud endas taas üles meelekindluse ning hakkavad lõpuks sunduslikule vaipsüstimisele, "vaktsiinipassidele", sotsiaalsele segregatsioonile ja fašistide ülejäänud Uue Normaalsuse programmile vastu.

Ma kavatsen sellele "ärkamisele" häälekalt kaasa aidata. Ma loodan, et need teist, kes räägivad faktidest ja hakkavad Uuele Normaalsusele vastu, keda selle eest on mõnitatud, demoniseeritud, psühholoogiliselt manipuleeritud, tsenseeritud, laimatud, ähvardatud ja muudel viisidel viimase 21 kuu jooksul päevast-päeva ahistatud, teevad sama. 

Paljud meie "tähtsad" kolleegid – te teate, kes te olete – kes vaatasid kõike vaikides pealt, või võtsid ise Vihafestivalist osa, on hakanud lõpuks meiega meie võitluses ühinema. 

Kui te olete üks neist "tähtsatest" inimestest ja te hakkate vastu rinda taguma ning kuulutama, nagu te oleksite just taasavastanud uuriva ajakirjanduse ja te olete asunud Uue Normaalsuse vastu rünnakule ja te kuulutate seda oma YouTube'i jälgijatele või Substacki lugejatele, siis palun saage aru, kui me vaatame selle natuke kahtleva pilguga. Endast rääkides, siis see oli viimase 21 kuu jooksul pisut häiriv, kui ma pidin tegema oma tööd ja samal ajal pidama kaevikusõda teie vabaduste eest. Ma ei räägi isegi sellest, kuidas see aeg on hävitanud mu koomikukarjääri… ja minu ametiks on teha poliitilist satiiri.

Kuid siin ma olen, ikka veel äkilise meelega… mis iganes. Arst ütles: "Osta pilet ja sõida kuhugi." Pealegi on praegu rõõmu, armastuse ja andestuse hooaeg. Ja avalik teisitimõtlejate ristilöömise, paranoia, massihüsteeria, "vaktsineerimata" sugulaste tagakiusamise ja… OK, aitab sellest. 

Häid pühi kõigile, muidugi välja arvatud Uue Normaaalsuse fašistidele ja totalitaristidele, eriti mitte neile, kes piinavad lapsi. Andku Jumal mulle andeks, kuid ma soovin, et selliste inimestega juhtuks midagi halba.

Toimetas Karol Kallas