Videokommentaar: SAPTK ei vihka homosid

Markus Järvi vaatleb Mihkel Kärmase “Pealtnägijas” esitatud vabandust peale seda, kui Varro Vooglaidi last oli süüdistatud potentsiaalses vägivallas ebatraditsionaalsetest perekondadest pärit laste vastu.

Jutuks tulevad ka ERR-i juhi Margus Allikmaa vabandused ning president Arnold Rüütli sõnavõtt Kooseluseaduse teemal.

Samuti selgitab Markus Järvi taaskord, miks SAPTK ei vihka homoseksuaale, ei võitle nende vastu ning oleks neid kindlasti valmis diskrimineerimise korral kaitsma, vaid peab Kooseluseaduse ebademokraatliku läbisurumise vastast võitlust traditsioonilise perekonna kaitsmise nimel:

“Meie praeguse kultuurilise olukorra üks absurdsemaid tahke seisneb selles, et me peame seisma kõige elementaarsemate tõdede kaitsel, nagu tegeleksime mingi ekstravagantsusega.”

Vt seonduval teemal:

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Martin Vaher
Martin Vaher portaali Objektiiv toimetaja, katoliiklane. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis filosoofiat ja teoloogiat ning jätkab magistriõpinguid religiooniuuringute alal.