Facebook eemaldas järjekordse Objektiivi postituse, samas täpsustamata millise

Foto: bigtunaonline/Bigstockphoto.com

Facebook andis täna hommikul teada, et on eemaldanud järjekordse Objektiivi posituse, andmata samas mingisugustki infot selle kohta, milline postitus ja millisel põhjusel eemaldati.

Allpool on ekraanitõmmised ainukestest teadetest, mis Objektiivi Facebooki lehe administraatoritele täna hommikul laekusid.

Nagu näha, pole neist teadetest võimalik teha mitte mingisuguseid järeldusi selle kohta, kas ja mille osas võib Objektiivi Facebookil lehele postitatud materjal olla Facebooki kasutajatingimustega vastuolus. Saadetud teates on küll öeldud, et “eemaldasime allviidatud postituse”, aga tegelikult pole ühtegi viidet selle kohta antud, milline postitus eemaldati.

Samuti ei paku Facebook mingit võimalust lähemate selgituste saamiseks. Küll aga pakutakse välja võimalus Objektiivi leht Facebookist ise vabatahtlikult maha võtta ning taas kord tuuakse esile ka ähvardus, et Objektiivi lehte võib kasutajatingimuste väidetava rikkumise jätkumise korral oodata jäädav sulgemine.

Facebooki poolne lakooniline teade Objektiivi Facebooki lehelt teadmata postituse kõrvaldamise kohta.
Facebook küll ei täpsusta, milline postitus ja millisel põhjusel Objektiivi Facebooki lehelt kustutati, aga samas pakutakse Objektiivi Facebooki lehe administraatoritele võimalus vabatahtlikult oma leht maha võtta.

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Täname siiralt kõiki toetajaid!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA