Fookuses: Objektiiv jätkab võitlust lugejate rekordilise mandaadiga. Suur tänu!

Lõppeva hooaja viimases saates “Fookuses” räägime Objektiivist endast – eesmärkidest, sihist, õnnestunud annetuskampaaniast ja meie missioonist Eesti ühiskonnas. Laua taga vestlevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi. Objektiivi saade “Fookuses” on taas tagasi augustis.  

Meie lugejad on taaskord andnud Objektiivile väga tugeva mandaadi edasi töötada ja oma missiooni Eesti meediaväljal jätkata. Selle eest kuulub meie toetajatele suur ja südamlik tänu!

Markus Järvi ja Varro Vooglaid vestlevad Objektiivi tulevikuplaanidest ja tulevast hooajast, mille jooksul tuleb komplekteerida paljuski uus meeskond.

Täname “Fookuses” saate vaatajaid meiega kaasa mõtlemast ja soovime kõikidele head suvepuhkust!

Kuulake lisa saatest!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.