Täielik jura: Kõigi Eesti toetaja Annamari Kenk ei ole nõus ekrelasele Tanel Tarkmehele oma Jura kohvimasinat müüma, kuna viimane jagab aktiivselt Objektiivi artikleid. Foto: Tanel Tarkmees

Eesti Ekspressis töötav Kõigi Eesti toetaja Annamari Kenk keeldus EKRE liikmele Tanel Tarkmehele poliitilistel kaalutlustel kohvimasinat müümast, kuna ei "saa sellega üldse nõustuda", et too aktiivselt Objektiivi artikleid jagab.

Eile õhtul saatis EKRE liige Tanel Tarkmees Objektiivi toimetusse kuvatõmmise vestlusest Eesti Ekspressi disaineri Annamari Kengiga, milles neiu keeldub talle poliitilistel kaalutlustel kohvimasinat müümast, kuna ta jagab aktiivselt Objektiivi artikleid. "Ma ei saa sellega üldse nõustuda," põhjendab müügist keeldunud Kenk, kes on ühtlasi liikumise Kõigi Eesti toetaja.

Tarkmees, kes soovis Kengilt osta kohvimasinat Jura Impressa F90, kandideeris tänavustel Riigikogu valimistel ka Lääne-Virumaa valimisringkonnas, kus kogus oma erakonna jaoks 317 häält.

Maailmavaateline diskrimineerimine paljastab vasakliberaalide topeltstandardid 

Selliseid juhtumeid, kus liberaalid diskrimineerivad konservatiive kaubandussektoris nende maailmavaate alusel, keeldudes neid teenindamast ning neile kaupa müümast, leidub hulganisti ka mujal maailmas.

LGBT-kogukonna esindajad kimbutavad süstemaatiliselt nii kristlikke pagareid kui ka lilleseadjaid kohtuhagidega, kui need oma usuliste veendumuste tõttu keelduvad "homotordi" küpsetamisest või "homopulma" kaunistamisest lilledega.

Lisaks on homoaktivistid ähvardanud "homopulmatordi" küpsetamisest keeldunud kristlastest pagareid ka jõhkra vägivallaga, muuhulgas maja mahapõletamise ja teismelise perepoja vigastamisega katkise õllepudeliga.

Sallivus: poemüüja sõimas Trumpi toetava kliendi läbi ja keeldus teda teenindamast

"Tahame transtorti" ehk pagarit kimbutatakse jälle

Homoaktivistid ähvardasid kristlastest pagareid jõhkra vägivallaga