Markus Järvi ja Objektiivi toimetusega käesoleval sügisel liitunud Oto Tuul vestlevad seksuaalrevolutsiooni poolt tekitatud olukorrast, kus enda tahte vastaselt tsölibaadis elavad noored mehed ehk "intselid" on kaotanud lootuse leida endale kaaslane ning muutuvad seejärel vägivaldseks. Olukorra lahendab vaid monogaamse abielukultuuri taastamine ning ennast ületava mehise ideaali uuesti ausse tõstmine.  

Seksuaalne vabaturumajandus on tänapäeva noormeeste ellu toonud Pareto printsiipi järgiva kihistumise, mille järgi pingutab 80 protsenti naistest, et pälvida 20 protsendi kõige atraktiivsemate meeste tähelepanu. 80 protsendi ja eelkõige viimase 20 protsendi hulka kuuluvate meeste kohta on ingliskeelses kultuuriruumis kasutusele võetud termin incel, mis tuleneb sõnadest involuntary celibate (ing k tahtmatult tsölibaadis), millele saatekülaline on  eestindusena välja pakkunud mõiste "intsel".

Olukorra on tekitanud seksuaalrevolutsioon, kus traditsiooniline monogaamne abielu on lagunenud ning täieliku "vabaduse" tingimustes leiavad paljud konkureerijad end inglise filosoofi Thomas Hobbesi poolt postuleeritud looduslikust sootsiumist, mis eelneb riigile ning kus peale jäävad vaid kõige tugevamad ja atraktiivsemad.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

Seksuaalne anarhia, saamatus kui kuritegu ja intselite mäss