Multikas "Minu väike poni" tutvustas lastele lesbilist ponipaari Tädi Uhke ja Tädi Püha, kes hoolitsevad ponitüdruk Scootaloo eest, kelle tegelikud vanemad on enamuse ajast ära. Foto: Wikimedia Commons

Homokuul tutvustati lastekanali Discovery Family populaarses multikas “Minu väike poni” lastele esmakordselt samasoolist ponipaari. Sarja tegijad aga ei varjagi, et nende “esmaseks prioriteediks” on laste indoktrineerimine homoideoloogiasse, vahendavad Breitbart ja BuzzFeed.

Tädi Püha (Aunt Holiday) ja Tädi Uhke (Auntie Lofty) on lesbiline ponipaar, keda näidati lastele multika “Minu väike poni: sõprus on maagia” (My Little Pony: Friendship Is Magic) viimati eetrisse lastud osas “Viimane ristiretk“. Seal on lesbitädide rolliks olla Scootaloo nimelise poisiliku olemisega ponitüdruku eestkostjateks [sisuliselt adoptiivvanemateks – toim.], kuna tema tegelikud vanemad on enamuse ajast ära.

Sarja homoseksuaalist tootja Michael Vogeli sõnul on tegemist “õnneliku kokkusattumusega”, et seda homohobuste episoodi lastele just homokuul näidati.

Vogel kirjutas Twitteris, et ta teeb sarja kaastootjate Nicole Dubuc’i ja Josh Harberiga kõik endast oleneva, et tuua ponidemaale Equestriasse rohkem võrdsust.

“Kui nunnu paar!!!!!”, hõiskas Vogel Twitteris juba tunamullu.

Ning kinnitas järgnevas säutsus veelkord, et tegemist on tõepoolest armastajapaariga.

Laste indoktrineerimine homoideoloogiasse on “esmane prioriteet”

Vogeli sõnul oli lesbiliste ponitädide lisamine lastemultikasse tema, Dubuc’i ja Haberi ühine idee. Dubuc’i arvates on fantastiline, et nad saavad seeläbi näidata, et see, mis mis perekonda tõeliselt määratleb on armastus: “See on minu jaoks “Minu väikse poni” tuum.”

Esmalt tutvustati lesbiponisid lastele aga läbi koomiksi “Minu väike poni: Poniküla müsteeriumid“, sest Vogeli ja Dubuc’i arvates oli see “suurepärane võimalus LGBTQ paari [hilisemaks] orgaaniliseks sissetoomiseks multikasse”. Selleks said nad heakskiidu ka mänguasjafirmalt Hasbro, mis on “Minu väikse poni” frantsiisi looja ning kanali Discovery Family kaasomanik.

Vogeli sõnul tahtsid nad kõik tuua lesbilise ponipaari joonissarja viimasesse hooaega ning muuta nad seeläbi “ametlikult” “Minu väikese poni” maailma osaks.

Tädi Püha poetab oma armastatu Tädi Uhke seltsis rõõmupisara. Foto: Wikimedia Commons

“Erinevus ja selle esiletoomine on lastele väga paljudel põhjustel oluline ning see on minu esmaseks prioriteediks kõige puhul, mille kallal ma töötan,” selgitas Harber oma loomingulise tegevuse peamist eesmärki.

Vogeli jaoks oli aga oluline, et multikas peegeldaks nö päris maailma. “”Minu väikse poni” keskmes on alati olnud sõprus ja inimeste (või ponide) aktsepteerimine, kes on sinust erinevad. Seega lihtsalt tundus, et see on midagi olulist, mis meil tuleb ära teha,” rääkis ta oma motivatsioonist tutvustada lastele varakult ka homoseksuaalseid karaktereid.

Kuigi Vogeli sõnul esineb endiselt vastuseisu LGBTQ-teemade käsitlemisele lastesaadetes, on multikad nagu “Arthur” ja “Steveni Universum” seda muutmas.

“Kellegina, kes kasvas üles vaadates kõiki multikaid, meeldib mulle, et tänapäeval üles kasvavad LGBTQ lapsed (sic!) näevad ka ennast nendes multikates, mida nad vaatavad,” rõõmustas ta laste üha agressiivsema indoktrineerimise üle homoideoloogiasse.

Toimetas Martin Vaher

Multikakanal Cartoon Network teeb lastele homopropagandat

Homopropagandat teeb ka lastekanal Nickelodeon

Pariisi Disneyland korraldab lastekaitsepäeval lastele homoparaadi