SAPTK uudiste- ja arvamusportaal Objektiiv annab võimaluse seista vastu meie ühiskonda hävitavatele jõududele, nagu ka võimaluse näidata oma poolehoidu meie ühiskonda kaitsvatele jõududele, kirjutab kolumnist Roland Tõnisson üleskutses toetada portaali tegevust.

Eesti ühiskonnas on õnneks olemas tasakaalustavad tegijad, kes ei lase "rahva teenritel" ainult nende isiklikes huvides karistamatult tegutseda. Praegusel ajal tõesti on nii, et "demokraatiat ei käsitleta rahva valikuna, vaid olukorrana, kus valgustatud eliit juhib rahvast ning eirab valijate "madalamaid instinkte"," nagu kirjutab ajaloolane Jaak Valge. Ja tõsi see on – Toompea peab rahvast ebapädevaks, rumalaks karjaks, kelle ainus ülesanne on valimistel kuulekalt hääletada ainuõigete erakondade eest, ilma küsimusteta õiges kohas käppa tõsta ja hoida suud kinni.

Lääne ühiskondi mitu sajandit murendanud inimese ja tema soovide väär ülistamine on tegelikult hävitanud Inimese näo ja olemuse. Poolteist sajandit marksismi, mis on tahtnud hävitada vana elukorra ja on ennast petvalt arvanud, et võib tekitada uue inimese, on jätnud sügavad kahjustused inimeste meeltesse ja käitumisse.

Viimastel aastakümnetel on uusmarksistid – maoistid, punased khmeerid, sandinistid ja muud erinevat sorti vasakpoolsed – jätkanud siiamaani elu alal hoidnud ühiskondlike- ja inimsuhete hävitamist mitmel erineval moel. Kui punased khmeerid tapsid ¾ Kambodža elanikkonnast, et ülejäänutega kommunismi ehitada, siis Euroopa uusmarksistid on valinud "pehmemad" relvad, ent nende sooviks on lukustada kogu ühiskonna suu ning panna nad uskuma kohutavaid valesid inimese ja teda ümbritseva maailma suhtes.

Muuhulgas on nad asunud kaitsma ja õigustama inimeste kõige rüvedamaid soove, esitades seda inimese valikuvabaduse ja "demokraatiana". Abordipoliitika tulemusena on laste tapmisest saanud nii igapäevane nähtus, et isegi ei kergitata kulmu selle peale. Tänu sellele oleme juba väga lähedal sodoomia eri vormide ja pedofiilia legaliseerimisele. Nekrofiilia ja lähisugulaste seksuaalsuhete eest võitlejad aga suudavad isegi meie aja lääne inimest veel šokeerida. Vajadus võidelda väärastunud ideoloogiate vastu paraku kasvab. Kõik ei ole veel ometigi kadunud ning meil ei tasu lasta nina norgu, sest meid, kes oskame ja suudame seista elu säilitamise eest, ei ole vähe.

SAPTK uudiste- ja arvamusportaal Objektiiv annab võimaluse seista vastu meie ühiskonda hävitavatele jõududele.

SAPTK uudiste- ja arvamusportaal Objektiiv annab võimaluse näidata oma poolehoidu meie ühiskonda kaitsvatele jõududele. Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks kaitseb elu sõna otseses mõttes. Te teate juba, et tänu sihtasutusele on korraldatud mitmeid meeleavaldusi ja konverentse, mille kõige olulisemaks saavutuseks on inimeste koondamine ning julgustamine, et üheskoos seista tõeliste eluväärtuste eest.

Annetades SAPTK uudiste- ja arvamusportaalile Objektiiv toetad võimalust teha kuuldavaks mõistuse ja südametunnistuse hääl. Aitad päästa ka konkreetsete inimeste elu, sest Objektiiv seisab nii juba sündinud kui ka veel sündimata inimeste õiguse eest elada.