Esmaspäeval, 13. veebruaril, avas portaali Objektiiv toimetus videostuudio. Samal päeval peetud väikesel vastuvõtul meenutati sõpradele ja toetajatele meie väljaande missiooni ja tänati suuremaid annetajaid. Vastvalminud stuudios võtsid juba samal õhtul kohad sisse toimetuse liikmed Veiko Vihuri, Varro Vooglaid ja Markus Järvi, kes kõnelesid Objektiivi prioriteetidest ja uue meedia rollist laiemalt.  

Esmaspäeval, 13. veebruaril, alustas ametlikult tööd Objektiivi videostuudio, mille abil soovib toimetus pakkuda senisest laiemat valikut kommentaare, intervjuusid ja teemalugusid meie missiooni puudutavatel kesksetel teemadel.

Videostuudio sai teoks tänu lugejate annetustele, mille ulatus kahe kampaania raames on tõestanud, et Eestis on võimalik teha ka kodanikuliikumisel rajanevat meediat.

Videostuudio on olnud käesoleval hooajal Objektiivi laienemise üheks oluliseks teetähiseks, ent sellele on eelnenud mitmed teised positiivsed arengud: toimetuse koosseis on laienenud välisuudiste- ja videotoimetaja võrra, lisandunud on ka mitmeid kolumniste.

Kuna Objektiivi laienemine on võinud aset leida vaid tänu lugejate pühendunud toetusele ja annetustele, siis kuulub meie suurim tänu headele lugejatele ja annetajatele!

Vastvalminud stuudios võtsid juba avamisõhtul kohad sisse toimetuse liikmed Veiko Vihuri, Varro Vooglaid ja Markus Järvi, kes kõnelesid Objektiivi prioriteetidest ja uue meedia rollist laiemalt. Vastatud sai ka küsimusele, miks "Objektiiv" pole "Subjektiiv" ning kas meil ikka on tõe monopol või mitte.

Stuudios said sõna ka mitmed teised külalised, kellega salvestatud usutlusi võib näha juba lähipäevadel.

Head kaasamõtlemist!