Kanadas menetletakse seaduseelnõud, mis näeb ette eluaegse vangistuse mõtteroimade eest
Kanada parlament on menetlemas seaduseelnõud, mis teeks Kanadast ühe kõige enam sõnavabadust piiravaks riigiks maailmas.
Kanada parlament on menetlemas seaduseelnõud, mis teeks Kanadast ühe kõige enam sõnavabadust piiravaks riigiks maailmas.
Tänaseks on saanud selgeks, kes asetsevad kummalgi pool rindejoont: konservatiivid seisavad kodanike vabaduste kaitsel ja Reformierakonna libaliberaalid koos sõnavabaduse mõistet silmakirjaks pruukiva peavoolumeediaga kodanike suukorvistamise poolt.
Kui progressiivsus üritab end üldjuhul maskeerida keskmisele publikule isuäratavaks valikuks, siis proua Kiisleri hüsteeriline, ülbe, avalikult totalitaristlik ja tsensuurilembeline liberalismi variant tõukab inimesi tema ilmavaatest eemale.
Objektiivi raadiosaates arutlevad Markus Järvi ja Veiko Vihuri sõnavabaduse teemal.
Sõnavabadus tähendab eelkõige seda, et igal inimesel on võimalus neid mõtteid välja öelda, mis ka teistele olulised võiksid olla. Inimeselt endalt nõuab see ennekõike korralikku ettevalmistust, toonitab Objektiivi kolumnist Malle Pärn.
Peavoolumeediast on kujunenud praeguse globalistliku vasakliberaalse režiimi truu teener, kes põhimõtteliselt mitte kunagi ei sea kahtluse alla režiimi ja selle ideoloogilist raamistikku, kirjutab Veiko Vihuri.
Saates "Fookuses" tuleb juttu eelmisel pühapäeval Objektiivi Facebooki lehe administraatoriteni jõudnud teade, et "vihakõnereegleid" rikkuva materjali postitamise jätkamise korral ähvardab Objektiivi Facebooki lehte sulgemine.
End "Euroopa suurima ajakirjanike organisatsioonina" tutvustav Euroopa Ajakirjanike Föderatsioon (EFJ) juhib muuhulgas üleeuroopalist kampaaniat "Meedia vihkamise vastu", kirjutab Gatestone Institute'i vahendusel kirjanik, kolumnist, jurist ja poliitanalüütik Judith Bergman.
EELK peapiiskop Urmas Viilma soovib Eestit, kus on vabadus usku tunnistada ja seda kuulutada, ilma et peaks kartma represseerimist.
Euroopa rassismi ja sallimatuse vastane komisjon (ECRI) tuvastas, et Ühendkuningriigis tõusis ajavahemikus 2009–2016 vihakõne ja rassistliku vägivalla määr.