Silt: sooneutraalne WC


Nautige: Londoni linnapea lubab rohkesti "sooneutraalseid" tualette

Londoni leiboristist linnapea Sadiq Khan on väljastanud detailsed juhised arendajaile, kes peaksid paigutama linna ohtrasti "sooneutraalseid" tualette, et "peegeldada [Suurbritannia pealinna] uskumatut kirjusust" ning võimaldada kõikidel "maksimaalselt nautida meie imelist linna.

Californias võib vale asesõna eest vangi minna

Värskelt vastu võetud seadusest tulenevalt võivad California tervishoiutöötajad, kes "tahtlikult ja korduvalt" keelduvad kasutamast transsoolise patsiendi poolt "eelistatud nime või asesõnu" seista silmitsi rahatrahviga ja/või vangistusega kestusega kuni üks aasta.

Obama "hälbeõigused" saadeti prügimäele

Donald Trumpi administratsioon tühistas Barack Obama administratsiooni poolt kodanikuõiguste seadusele omistatud tõlgenduse, millega kaasati "sugupoolte" mõiste alla ka hälbed nagu transsoolisus ja nn seksuaalsed orientatsioonid.

Vetsusõjas "suri, hävis" kunagine kümnevõistleja

USA presidendi Donald Trumpi otsus mitte austada eelkäija Barack Obama juhtnööre koolilaste- ja noorte lubamiseks "identiteedile" vastavatesse vetsudesse ja duširuumidesse on mõjunud rängalt kunagisele kuulsale kümnevõistlejale, kes särab täna rambivalguses kui "naine.

Leht 1 / 2