Tulge konservatiivsele konverentsile juba järgmise nädala teisipäeval!

Tulge konservatiivsele konverentsile ja mõtleme koos, kuidas suunata Maarjamaad põlvkondade tarkust ja pärandit hoidvale ja seda loovalt tulevikku suunavale rajale. Kohtume konservatiivsel konverentsil teisipäeval kell 17 Õpetajate maja kroonsaalis.

Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks ning meie portaal Objektiiv korraldab teisipäeval 26. novembril konservatiivse konverentsi Õpetajate Maja kroonisaalis. Koguneme kell 16.30 ja kell 17 hakkame pihta.

Konverentsil toimuvad kaks paneelarutelu. Esimene küsib selle järgi, millised on konservatiivide punased jooned, milles konservatiivne maailmatunnetus üldse seisneb ja millele tugineb.

Kui see teema on selgeks räägitud keskendub teine paneel juba sellele, kuidas saavutada konservatiivne pööre Eestis.

Paneelides osalevad muuhulgas Malle Pärn, Henn Põlluaas, Ivan Makarov, Maarja Vaino, Jaak Valge, Tiit Madisson ja Varro Vooglaid.

Tulge teisipäeval konverentsile ja mõtleme koos, kuidas suunata Maarjamaad põlvkondade tarkust ja pärandit hoidvale ja seda loovalt tulevikku suunavale rajale. Kohtume konservatiivsel konverentsil teisipäeval kell 17 Õpetajate maja kroonsaalis! 

Lisateave ja registreerumine siin.

AITA OBJEKTIIVI MISSIOONIL JÄTKUDA!

Tee oma annetus kohe täna! Oluline on iga annetus, sõltumata summast!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.