Objektiivi raadio: Roland Tõnisson ja Markus Järvi migratsioonikriisist Rootsis ja Soomes

Roland Tõnisson Pereraadio stuudios. Foto: Markus Järvi.


Objektiivi raadiosaates vestlevad Roland Tõnisson ja Markus Järvi Rootsi, Soome ja Taani olukorrast migratsioonikriisi keerises.

Juttu tuleb Rootsi no-go tsoonidest, Helsingi kesklinna telklaagri üles pannud iraaklastest ja Taani rahvusringhäälingu dokumentaalfilmist, mis näitab, et kohalikud moslemivaimulikud lähtuvad šaria– ja mitte Taani seadustest.

Vestleme ka rahvuslusest ja sellest, kuidas seesmiselt lõhestunud Euroopal pole jõudu, et islamimaailmast pärit uusasukaid taltsutada.

Sellel hooajal on raadiosaade “Objektiiv” Pereraadio eetris üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Vestlust juhib Markus Järvi.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige ning portaali Objektiiv uudiste- ja arvamustoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.