Silt: PR


JUHTKIRI ⟩ Postimees ja Andreas Kaju – uue vaikiva ajastu apologeedid

On enam kui irooniline, et ettepanek Objektiivi – Eesti ainsa parteiliselt sõltumatu ja võimukriitilise väljaande – represseerimiseks kõlab end vabaks ajakirjanduseks ja demokraatia valvuriks pidava ning Venemaad sõnavabaduse piiramises süüdistava Postimehe veergudel ilma, et viimane poole sõnagagi selle vastu häält tõstaks, kirjutab Objektiivi toimetus juhtkirjas.

Superriik suurendab PR-eelarvet

Postimehe andmetel ütles Euroopa Liidu välispoliitikajuht Federica Mogherini eile, et ELi välis- ja kaitseministrid andsid poliitilise toetuse tema ettepanekule suurendada ühenduse strateegilise kommunikatsiooni eelarvet.

Sorose siire: Euroopa Liit peab "pumpama" pahemleeri rohkem raha

George Sorose poolt rahastatud valitsusväline organisatsioon paneb Euroopa Liidule südamele "pumbata" rohkesti raha vasakpoolse valgustustöö organitesse, kuna rahvas on "paremäärmuslaste" poolt "haneks tõmmatud" ega taha uskuda, et massiimmigratsioon neile kasuks tuleb.

PR-teenus protesti plaanijale: värba näitlejad

Ühendriikides ollakse üllatunud, et napp nädal enne Charlottesville'i meeleavaldusi pakkus Los Angeleses baseeruv PR-firma vähemalt 25 dollarit tunnis "entusiastlikele näitlejatele ja fotograafidele" osalemise eest nimetatud piirkonnas plaanitavates sündmustes.

Leht 1 / 2