Silt: Euroopa Ülemkogu


EL soovib Covid-19 järgselt rohkem asju ise toota

Euroopa ülemkogu eesistuja Charles Micheli sõnul soovib Euroopa Liit ennast muust maailmast võimalikult palju majanduslikult lahti haakida ja hakata tootma ise rohkem olulisi kaupu, nagu näiteks ravimid ning protsessorid.

Kas Junckerit vaevab taas ishias?

Joviaalses meeleolus Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker sasis reedel Euroopa Ülemkogu tippkohtumisele saabudes tervituseks naisametniku juukseid, tõstatades seeläbi küsimuse, kas Junckerit vaevab taas ishias võib peitub tema kummastava käitumise põhjus siiski milleski muus.

Viktor Orbán: meie kodumaast ei saa immigrantide riiki

Kui Euroopa Parlamendis kavatseti hääletada Ungarile sanktsioonide kehtestamise protsessi algatamise poolt, seisis Ungari peaminister Viktor Orbán jõuliselt ja kindlalt oma kodumaa ja rahva kaitsel, öeldes parlamendi liikmetele selgelt välja, et „Ungari ei kavatse väljapressimisele alluda: Ungari jätkab oma piiride kaitsmist, illegaalse immigratsiooni peatamist ja oma õiguste kaitsmist – vajadusel ka teie vastu.

Slovakkia peaminister: Euroopa Liit ei toimi

Slovakkia peaminister Robert Fico tõdes läinud nädalal, et Euroopa Liit selle praegusel kujul ei toimi ning liikmesriikide liidrid on omavahel sisuliselt võõrad, vahendab Express.

Lehekülg 1 / 2