Vestlused Harri Kingoga: konservatiivsus on loomuseaduse ehk maailma seadmuse säilitamine

Mis on konservatiivsus? Seda küsimust tuleb end konservatiivseks määratlevatel inimestel ja ka organisatsioonidel ikka ja jälle küsida. Markus Järvi vestleb Harri Kingoga Objektiivi stuudios konservatiivsuse teemal.  

Konservatiivsus mõistena vajab läbimõtlemist ja määratlemist. Vestluses Harri Kingoga tuleb välja konservatiivsuse üks kesksemaid jooni: loomuseadusliku korra säilitamine nii enda hinges, oma elus kui ka ühiskonnas.

“Konservatiivsus säilitab vundamenti. Põhiväärtuste puhul pole kokkulepped ja muudatused enam võimalikud. Need on objektiivselt tõesed,” tõdeb Kingo.

“Konservatiivsust võib sellisena määratleda maailma korra ehk loomuseaduse säilitamise ja hoidmise õpetusena,” võtab Järvi teema kokku.

Kuulake lisa saatest!

ANDKE OMA PANUS OBJEKTIIVI TÖÖ JÄTKAMISEKS!

Tehke oma annetus kohe täna, et Objektiivi missioon saaks edasi kesta!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.